Mfilm Media
O nas

O nas

Cześć!

Mam na imię Kuba, urodziłem się i mieszkam w Elblągu. 🙂

Przygoda z filmem zaczęła się u mnie jeszcze w latach 90tych, kiedy jako dziecko nie mogłem oderwać się od kamer VHS. Moje życie zawodowe zaczęło się od nauczania języka angielskiego, ale po 10 latach pracy w zawodzie nauczyciela, stwierdziłem, że chcę zajmować się tym, co kocham i tak w 2011 powstała firma mfilmHD, a po przejściu w standard 4K zmieniłem jej nazwę na Mfilm Media.

Od początku istnienia firmy stworzyłem kilkaset wyjątkowych, filmowych produkcji dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji.

W pracy pomaga mi czasem moja Żona – to my tam na zdjęciu na samej górze. 🙂

Jeśli produkcja wymaga udziału większej ilości osób, zatrudniam najlepszych profesjonalistów z branży, aby nasze filmy odznaczały się najwyższą jakością. Nasze ceny nie są najniższe na rynku, ponieważ prowadzę legalną firmę, płacę podatki, wystawiam faktury, regularnie modernizuję sprzęt i bla, bla, bla… XD  O naszych cenach możesz poczytać tutaj.

Oprócz filmowania zajmuję się również fotografią. Tej dziedzinie poświęcona jest osobna strona aspifoto.eu, na którą Cię serdecznie zapraszam.

W jaki sposób łączymy film z fotografią?

Jeśli potrzebujesz w tym samym terminie filmowca i fotografa, w zależności od dostępności terminów, zazwyczaj usługę filmowania wykonuję sam, a fotografem jest podwykonawca. Do dyspozycji mam kilku najlepszych fotografów z Elbląga, z którymi współpracuję od lat. Poniżej znajdziesz dwoje z nich.

Kiedy zamawiasz reportaż ze ślubu i wesela, w osobnym

dniu spotykamy się na fotograficznej i filmowej sesji w plenerze, którą wykonuję sam, dzięki temu nie musisz dwa razy
ubierać się na sesję z fotografem i filmowcem i wszystko załatwiamy w ciągu jednego dnia. Sam też dokonuję selekcji zdjęć i cyfrowej obróbki.

Zamówienie u mnie usługi fotografii razem z filmem ma jeszcze jeden plus w postaci braku zakłóceń na filmie, które wyglądają jak białe paski powstałe po użyciu lamp błyskowych. Moi fotografowie nie używają lamp aż do pierwszego tańca. Ponadto, pracowaliśmy ze sobą tyle razy, że znamy swój styl pracy i pomagamy sobie wzajemnie, aby osiągnąć najlepszy dla Was efekt, co nie jest możliwe, jeśli fotograf z filmowcem spotykają się po raz pierwszy w dniu ślubu… 

Z kim pracujemy?
Iwona

Na co dzień zajmuje się fotografią rodzinną towarzysząc rodzicom oraz ich pociechom podczas najszczęśliwszych wspólnych chwil. Fotografuje także takie okazje jak chrzty, komunie czy urodziny. 

Dużą część jej serca zajmuje fotografia ślubna. Uwielbia fotografowanie szczerych emocji  i detali, a na reportażach tego nigdy nie brakuje.  Jeśli kiedyś będziesz potrzebować zdjęć brzuszkowych i noworodkowych, gorąco polecam Iwonę, jako że jest w tym najlepsza w mieście. 

Fotografią zajmuje się już ponad 10 lat. Prywatnie jest mamą, żoną i zapaloną rękodzielniczką.

Jej zdjęcia możesz zobaczyć tutaj.

Michał

Rozpoczął swoją drogę zawodowego fotografa w 2011 roku.

Podczas ślubu stara się opowiedzieć zdjęciami historię tego ważnego dla Was dnia w sposób subtelny, cichy i zarazem swobodny. Fotografie ślubne wychodzące spod jego ręki są: żywe, pełne ekspresji, emocji fotografowanych osób. Michał unika zdjęć pozowanych i podczas ślubu stara się więc być jak najmniej widzialny. Zajmuje się każdym rodzajem fotografii reportażowej: fotografuje chrzty, komunie, wszelkiego rodzaju wydarzenia. Wykonuje sesje rodzinne, ciążowe, portretowe w plenerze oraz studio.

Prywatnie lubi wykonywać fotografie nocnego nieba.

Jego zdjęcia możesz zobaczyć tutaj.